Umów się ze mną na Indywidualną Konsultację, żeby Przyspieszyć Efekt Swoich Działań i Zdobyć Nowych Klientów!

Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania | Jak zacząć? | Na której platformie mediów społecznościowych powinnam być aktywna? | Jak zbudować społeczność na Instagramie | Jak zdobywać klientów?

ZAREZERWUJ TERAZ

Nie wiesz co dalej lub jak postawić swój pierwszy krok?

ZAREZERWUJ TERAZ

Tematy, które możemy omówić

Dlaczego indywidualna konsultacja z Gosią Lammers jest wyjątkowa?

Konsultacja to Twój indywidualny czas ze mną; czas, żeby zadać mi pytania, zgłębić zagadnienia dotyczące marketingu internetowego i otrzymać biznesowe wskazówki. Razem określimy jak ta konsultacja będzie wyglądać, żeby odpowiedzieć na Twoje najważniejsze potrzeby i wykorzystać ten czas w jak najlepszy dla Ciebie sposób. Podczas konsultacji możesz zadać mi zadać szeroką gamę pytań, a ja podzielę się z Tobą moim doświadczeniem: na Instagramie, w biznesie, marketingu online, pasją do social media. Jestem pewna, że ten czas będzie dla Ciebie ogromną wartością!

ZAREZERWUJ TERAZ

Inwestycja

Zastanów się ile kosztuje Cię stanie w miejscu? Ilu potencjalnych klientów nigdy o Tobie nie usłyszało? Ile niepewności i bezsennych nocy kosztowało Cię to, że nie wiesz co dalej? Czasami potrzebujesz kilku prostych wskazówek, żeby umocnić Twój biznesowy i marketingowy kręgosłup.

Instagram Konsultacja

Spotykamy się w Zoom w programie do spotkań online. Po spotkaniu otrzymasz nagranie naszej rozmowy w formie wideo, dzięki czemu z łatwością będziesz mogła wrócić do omówionych tematów!