Narzędzia Girlboss

Lubię dzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami i narzędziami, które ułatwią Ci pracę. Badam narzędzia, które są potrzebne są do zbudowania biznesu sprawdzając w jakim stopniu ułatwiają one życie Girlbosses. Sprawdzam co działa, a co nie i dopiero, gdy sama jestem przekonana o słuszności wyboru to mówię o tym Tobie.

Ps. Nigdy nie polecam narzędzi, które sama nie używałam przez minimum 3 miesiące. Moje polecanie są wiarygodne, bo są przetestowane na własnej skórze!

Strona może zawierać linki affiliacyjne.

instastory

Active Campaign

Active Campaign to bardzo mocna i zawierająca wiele niezbędnych funckji platforma do e-mail marketingu, która zapewnia możliwości automatyzacji po korzystnej cenie. Z Active Campaign możesz wysyłać wiadomości e-mail, pozostawać w kontakcie z potencjalnymi klientami i pozwolić Twojej firmie na elastyczny rozwój dzięki marketingowi e-mailowemu. Active Campaign wybrałam, gdy Mailchimp (bezpłatne narzędzie do wysyłania newslettera) przestał mi wystarczać, ze względu na ograniczone funkcje i możliwości.

Wypróbuj Active Campaign

Canva

Canva to najlepsze narzędzie do projektowania grafik, dla każdego! Canva jest prosta w obsłudze, a darmowa wersja daje dostęp do większości funkcji. W Canva możesz tworzyć grafiki do publikacji social media (posty, Instastory, angażujące karuzele), na stronę internetową, PDFy do pobrania, logo czy wizytówki. Canva jest idealnym narzędziem dla każdej Girlboss – dzięki niej Twój biznes nabierze kolorów i blasku. Możesz tworzyć własne grafiki lub korzystać w przygotowanych szablonów. Twoje grafiki powstaną w kilka minut i będą wyglądały tak, jakbyś designem zajmowała się od lat! #nophotoshopskillsneeded

Wypróbuj Canva

shablon

Instapaczki by SHABLON

Spójny instagramowy feed pokazujący Twoją piękną markę i to bez umiejętności designerskich? Dzięki Instapaczce raz-dwa wyczarujesz piękny profil na Instagramie! W Instapaczce są: szablony grafik do siatki i Instastory, presety do obróbki zdjęć w aplikacji Lightroom na telefon oraz naklejki GIFy. Używam Instapaczek od początku 2020. Rezultat? Opracowanie grafik z cytatami, promujących live’y oraz innych angażujących formatów to kwestia minut i to bez pomocy designerów.

Wypróbuj Instapaczki

25% ZNIŻKI NA INSTAPACZKĘ Z KODEM: GLINSTA25%

Google Drive

Google Drive, to internetowy dysk, dostępny z dowolnego miejsca w Internecie,  w Twojego komputera i z telefonu. To świetne narzędzie do przechowywania dokumentów i dzielenia ich z innymi osobami w Twoim teamie lub po prostu z Twoimi klientami. Ogromną zaletą Drive jest to, że w jednym pliku jednocześnie może pracować kilka osób bez konieczności pobierania pliku. To niezastąpione narzędzie w moim biznesie!

Wypróbuj Google Drive

Avada Theme – motyw WordPress na ThemeForest

Avada Theme to motyw WordPress, w którym zbudowałam tę stronę bez wiedzy developerskiej. Wybrałam jeden z ponad 50 przygotowanych designów strony, zmieniłam według uznania kolory, czcionki, dodałam własne treści i wylansowam stronę w bardzo szybkim czasie. W Avada wszystko robię sama – od publikowania nowych stron, artykułów na blogu, instalację nowych wtyczek, które pomagają mi usprawnić stronę i procesy w mojej firmie, aż po zmiany banerów, zdjęć, kolorów, guzików. Słowem – cenię sobie swobodę i elastyczność, którą oferuje mi Avada.

Wypróbuj Avada Theme

ZACZNIJ OD POBRANIA PREZENTU

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz prezent

1.

Instagram-dla-Biznesu
POBIERZ PRZEWODNIK

2.

Jak-Zwiększyć-Zaangażowanie-Instagram
POBIERZ CHECKLISTĘ

3.

Narzedzia-Instagram
POBIERZ ŚCIĄGĘ