Narzędzia Girlboss

Czy to jesteś początkującą Girlboss, czy doświadczoną bizneswoman, to na rynku są dostępne narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze, a przede wszystkim usprawnić procesy w Twoim biznesie. Dzięki nim Ty i Twój biznes biznes działają sprawniej i rozwijają się!

Sztuka polega na tym, aby wiedzieć, których narzędzi używać, żeby nie okazało się, że zainwestujesz w narzędzia, a okaże się, że wcale ich nie używasz.

Gosia Lammers bada narzędzia, które są potrzebne są do zbudowania biznesu sprawdzając w jakim stopniu ułatwiają one życie Girlbosses. Sprawdzam co działa, a co nie i dopiero, gdy sama jestem przekonana o słuszności wyboru to mówię o tym Tobie.

Ps. Nigdy nie polecam narzędzi, które sama nie używałam przez minimum 3 miesiące. Moje polecanie są wiarygodne, bo przetestowane na własnej skórze!

Strona może zawierać linki affiliacyjne.

Active Campaign

Active Campaign to bardzo mocna i zawierająca wiele niezbędnych funckji platforma do e-mail marketingu, która zapewnia możliwości automatyzacji po korzystnej cenie. Z Active Campaign możesz wysyłać wiadomości e-mail, pozostawać w kontakcie z potencjalnymi klientami i pozwolić Twojej firmie na elastyczny rozwój dzięki marketingowi e-mailowemu. Active Campaign wybrałam, gdy Mailchimp (bezpłatne narzędzie do wysyłania newslettera) przestał mi wystarczać, ze względu na ograniczone funkcje i możliwości.

Wypróbuj Active Campaign

Canva

Canva to najlepsze narzędzie do projektowania grafik, dla każdego! Canva jest prosta w obsłudze, a darmowa wersja daje dostęp do większości funkcji. W Canva możesz tworzyć grafiki do publikacji social media, na stronę internetową, PDFy do pobrania, logo czy wizytówki. Canva jest idealnym narzędziem dla każdej Girlboss – dzięki niej Twój biznes nabierze kolorów i blasku. Możesz tworzyć własne grafiki lub korzystać w przygotowanych szablonów. Twoje grafiki powstaną w kilka minut i będą wyglądały tak, jakbyś designem zajmowała się od lat! #nophotoshopskillsneeded

Wypróbuj Canva

Google Drive

Google Drive, to internetowy dysk, dostępny z dowolnego miejsca w Internecie,  w Twojego komputera i z telefonu. To świetne narzędzie do przechowywania dokumentów i dzielenia ich z innymi osobami w Twoim teamie lub po prostu z Twoimi klientami. Ogromną zaletą Drive jest to, że w jednym pliku jednocześnie może pracować kilka osób bez konieczności pobierania pliku. To niezastąpione narzędzie w moim biznesie!

Wypróbuj Google Drive

Avada Theme – motyw WordPress na ThemeForest

Avada Theme to motyw WordPress, w którym zbudowałam tę stronę bez wiedzy developerskiej. Wybrałam jeden z ponad 50 przygotowanych designów strony, zmieniłam według uznania kolory, czcionki, dodałam własne treści i wylansowam stronę w bardzo szybkim czasie. W Avada wszystko robię sama – od publikowania nowych stron, artykułów na blogu, instalację nowych wtyczek, które pomagają mi usprawnić stronę i procesy w mojej firmie, aż po zmiany banerów, zdjęć, kolorów, guzików. Słowem – cenię sobie swobodę i elastyczność, którą oferuje mi Avada.

Wypróbuj Avada Theme