instagram customer

Tak niedawno rozgryzłeś Facebooka, a teraz ze wszystkich stron słyszysz, że obecnie żeby pozyskać nowych klientów trzeba być aktywnym na Instagramie. Czy dobrze słyszę, że westchnąłeś? Przeraża Cię fakt, że do Twojej aktywności na mediach społecznościowych powinieneś dołożyć jeszcze jedno konto do utrzymania. Jednak statystyki mówią same za siebie: w czerwcu 2018 Instagram osiągnął 1 miliard miesięcznych aktywnych użytkowników (800 milionów w czerwcu 2017). Instagram jest najpopularniejszą platformą społecznościową na świecie. To znaczy, że także Twoi klienci są na Instagramie i możesz tam do nich dotrzeć. Za darmo.

Jak rozkręcić Instagram?

Zacznijmy od tego, że nie masz ciała modelki, sześciopaka, nie jesz na co dzień lukrowanych na różowo ciastek a już na pewno nie możesz pochwalić się zdjęciami pod palmami z wakacji w ciepłych krajach. Twoje życie bardziej powiewa prozą niż czymś co warte jest podzielenia się ze światem…

Tutaj Cię zaskoczę: nawet nie wiodąc insta-fabulous życia możesz zbudować społeczność, która z niecierpliwością będzie czekać na Twoje nowe posty. Zobacz sam:

Dit bericht bekijken op Instagram

Ok, przyznaje się! DALEKO MI DO IDEAŁU.? Kiedy urodziła się nasza pierwsza córka 3,5 kilo szczęścia ściągnęło mnie na ziemię. Przynajmniej próbowało. Zrozumiałam, że coś musi się zmienić. Po pierwsze moje podejście do pracy. To był długotrwały proces. Coraz częściej powracającym tematem w rozmowach z @Ollenl stała się kwestia PRIORYTETÓW. Zdałam sobie sprawę, że PRIORYTETÓW się nie ustala. Priorytety SIĘ PO PROSTU MA. ⠀ ?⠀ PRIORYTETY pozwalają określić to, co jest dla nas w danej sytuacji ważniejsze, intuicyjnie pozwalają dokonać wyboru. ⠀ ?⠀ Moja definicja bycia matką to „nie mogę robić wszystkiego dobrze”. Jeśli pracuję, cierpią na tym moje dzieci (chociażby z tego powodu, że fizycznie nie ma ich w tym czasie przy mnie). A kiedy jestem z dziećmi to nie mogę pracować.⠀ ?⠀ Jestem pewna swoich wyborów. Coraz częściej. Nie żałuję sytuacji, w których wybrałam A i przez to nie mogłam zrobić B. Jeśli idę na przedstawienie w szkole może akurat nie będę mogła być na ważnym spotkaniu (i może coś mnie ominie)? A kiedy pracuję nie zawsze mogę odebrać dzieci ze szkoły.⠀ ?⠀ Akceptacja jest czasami najlepszym rozwiązaniem. Foto by @ollenl

Een bericht gedeeld door Gosia Online Marketing (@gosialamku) op

Dla nas ludzi biznesu każda godzina musi być zainwestowana mądrze. Musi się zwrócić. Instagram nie jest platformą do dzielenia fotek, Instagram to platforma, na której opowiadasz swoją historię. Dlatego pamiętaj, że Twoja obecność na Instagramie to coś więcej niż tylko bezpłatna forma reklamy. To najlepszy sposób na Tworzenie społeczności ludzi, którzy uwielbiają Ciebie i to co dla nich robisz.

Pomysły na 30 dni

Dla tych, którzy chcą rozkręcić swoje konto na Instagramie przygotowałam PREZENT DO POBRANIA – BEZPŁATNY MINI KURS, w którym wyjaśnię Jak Rozkręcić Instagram w 30 dni, inwestując w Instagram nie więcej niż 30 minut dziennie. Pobierz mini-kurs tutaj. 

Jeśli mój artykuł „Jak Rozkręcić Instagram w 30 dni? 9 Sprawdzonych Kroków” zainteresował Cię daj mi proszę o tym znać. Jestem także ciekawa Twoich doświadczeń z rozkręcaniem konta na Instagramie. Zostaw proszę komentarz na dole!

XXX

Gosia

Zacznij Od Pobrania Moich Darmowych Treści