#girlbosspl silna kobieta da sile drugiej kobiecie

SILNA KOBIETA DA SIŁĘ DRUGIEJ KOBIECIE.

?
W społeczności na Instagramie jest już prawie 1500 kobiet. Kobiet silnych, serdecznych, mądrych i przedsiębiorczych. 
– Wiele z nich prowadzi już własny biznes. 
– Inne o nim marzą. 
– Inne mają plan działania, który zaczynają wdrażać. 
?
Mocno wierzę w budowanie relacji, których podstawą jest wartość. Zasada wzajemności. Nawet jeśli jest to jedynie słowo wsparcia. 
.
Pamiętam swoje początki, gdy czułam, że jestem w tym moim wymarzonym biznesie sama. Girlbosses, które poznałam dzięki Instagramowi pozwoliły mi spojrzeć na to z innej strony. Nie byłam sama.
.
Ty też nie jesteś. NIE JESTEŚ SAMA. 
.
Dlaczego o Tym mówię?
.
Marzy mi się mikroświat, w którym kobiety w biznesie się wspierają. Które wiedzą, że razem są silniejsze. Świat w którym doświadczona Girlboss wesprze „Girlboss to be”. I w którym jedna Girlboss z drugą Girlboss będą odnosić jeszcze większe sukcesy. Na Instagramie. I poza nim. 
.
Moc sprawczą mam dużą i małą. Małą bo ręce mam tylko dwie. Dużą – bo jesteś tu Ty! 
.
#girlbosspl jest hashtagiem dla Girlbosses – kobiet, które są pewne siebie, zdolne, które realizują własne ambicje. #Girlbosspl to hashtag dla kobiet nastawionych na współpracę. Ten hashtag ma za zadanie pomóc nam/Wam odnaleźć się wzajemnie w czeluściach Instagrama. 
.
Dlatego następnym razem, gdy będziesz chciała dać światu znać o tym, że jesteś, w czym jesteś świetna i co oferujesz oznacz swój wpis tym hashtagiem, dając sobie szansę na to, że odnajdą Cię inne, podobne do Ciebie kobiety. 
.
JESTEŚ GIRLBOSSPL? 
.
Ps. Jeśli chcesz pochwalić się swoim biznesem lub powiedzieć innym o swoim pomyśle to możesz to zrobić pod tym postem na Instagramie

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

SILNA KOBIETA DA SIŁĘ DRUGIEJ KOBIECIE. Czytaj dalej?⠀⠀ ?⠀⠀ Jest tu prawie 1500 silnych kobiet, serdecznych, mądrych i przedsiębiorczych. ⠀⠀ – Wiele z Was prowadzi już własny biznes. ⠀⠀ – Inne o nim marzą⠀⠀ – Inne mają plan działania, który zaczynają wdrażać. ⠀⠀ ?⠀⠀ Wierzę w budowanie relacji, których podstawą jest wartość. Zasada wzajemności. Nawet jeśli jest to jedynie słowo wsparcia. ⠀⠀ .⠀⠀ Pamiętam swoje początki, gdy czułam, że jestem sama. Kobiety takie jak te z @nieszablonowyshablon @architektporzadku @brand_sugar_studio (i wiele innych) to Girlbosses, które poznałam dzięki Instagramowi. ⠀⠀ .⠀⠀ Nie byłam sama. Ty też nie jesteś. ⠀⠀ .⠀⠀ Dlaczego o Tym mówię?⠀⠀ .⠀⠀ Marzy mi się mikroświat, w którym kobiety w biznesie się wspierają. Które wiedzą, że razem są silniejsze. Świat w którym doświadczona Girlboss wesprze „Girlboss to be”. I w którym jedna Girlboss z drugą Girlboss będą odnosić jeszcze większe sukcesy. Tu na Instagramie. I poza nim. ⠀⠀ .⠀⠀ Moc sprawczą mam dużą i małą. Małą bo ręce mam tylko dwie. Dużą – bo jesteście tu Wy. ⠀⠀ .⠀⠀ #girlbosspl jest hashtagiem dla Girlbosses nastawionych na współpracę. Ma za zadanie pomóc nam/Wam odnaleźć się wzajemnie. ⠀⠀ .⠀⠀ Dlatego następnym razem, gdy będziesz chciała dać światu znać o tym w czym jesteś świetna i co oferujesz – oznacz swój wpis tym hashtagiem, dając sobie szansę na to, że odnajdą Cię inne, podobne do Ciebie kobiety. ⠀⠀ .⠀⠀ JESTEŚ GIRLBOSSPL? Zostaw ❤ w komentarzu! ⠀⠀ .⠀⠀ Ps. Jeśli chcesz pochwalić się swoim biznesem lub powiedzieć o swoim pomyśle to daj znać w komentarzu?⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ .⠀⠀ #mediaspolecznosciowe #biznesonline #biznesjestkobieta #bizneswoman #kobiecybiznes #mediaspołecznościowe #kobietasukcesu #markaonline #markaosobista #marketinginternetowy #przedsiębiorca #pracaonline #instagramtipsforbusiness #marketingonline #kobietaniezalezna #działaj #biznes #mojafirma #rozwojosobisty #świadomość #firma #dlabiznesu #wlasnafirma #własnafirma #przedsiebiorczakobieta #instagramfreak #instatip #instatips #gosialammers

Een bericht gedeeld door Online Marketing ?Social Media (@gosialammers) op